Skip to main content

Elex 2 - Wstęp do Fortu

Wyjaśniamy, jak dostać się do obozu Berserków.

Na tej stronie poradnika do Elex 2 wyjaśniamy, jak wejść do Fortu (A), który jest siedzibą Berserków. Nie zostaniesz wpuszczony do środka od razu, gdyż Gardar (1), który stoi przy wejściu do Fortu, nie przepuści cię.

Nawet jeśli udało ci się zwerbować Kaję jako towarzyszkę, nic to nie zmieni - Gardar będzie nieugięty. Po pierwszej rozmowie z tą postacią ponownie rozpocznij z nią dialog.

Kiedy spróbujesz go przekupić, wówczas wspomni ci o Złomusiu i rozpocznie się zadanie Przyjmij pracę od Złomusia. Natomiast gdy spróbujesz go zastraszyć, to wówczas wspomni o Thorhildzie, dla której musisz wykonać misję: Przyjmij pracę od Thorhildy.

Wydawać by się mogło, że kiedy wykonać jedno z powyższych zadań, to Gardar pozwoli ci wejść do Fortu. Prawda jest taka, że zrealizowanie misji dla Thorhildy niczego nie zmieni, choć warto ją wykonać, by zdobyć dodatkowe punkty doświadczenia.

Aby wejść do Fortu, dotrzyj do Złomusia i wykonaj misję Przyjmij pracę od Złomusia. Kiedy ją zrealizujesz, wróć do Gardara z nowymi informacjami, a pozwoli ci przejść.

Nagrody: 1000 PD

Następnie: Elex 2 - Przyjmij pracę od Złomusia; Opowiedz Fenrisowi o kopalni

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz także