Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elder Scrolls Online - abonament ESO Plus: korzyści, czy warto kupić

Co zyskasz korzystając z abonamentu premium.

Jak wspomnieliśmy na stronie za darmo: czy gra jest free to play, The Elder Scrolls Online (ESO) wymaga kupna gry, ale nie narzuca przy tym opłacania abonamentu. Czy jednak warto się nim zainteresować - co zyskasz płacąc za ESO Plus?

By zakupić abonament, otwórz Crown Store (1) i przełacz się na zakładkę ESO Plus (2). Następnie wciśnij przycisk Become a member! (3), by przejść do przeglądarki, gdzie możesz sfinalizować zamówienie.

Decydując się na opłacanie miesięcznego abonamentu, zyskasz następujące rzeczy:

  • Dostęp do wszystkich DLC. Niezależnie od posiadanej przez ciebie wersji gry, będziesz mógł korzystać z funkcji i odwiedzać tereny zarezerwowane dla wszystkich dostępnych w grze dodatków;
  • 1650 sztuk Crowns każdego miesiąca. Jeśli wykupisz abonament na przykład na trzy miesiące z góry, otrzymasz trzykrotność tej liczby;
  • Dostęp do torby na materiały rzemieślnicze o nielimitowanej pojemności;
  • Podwojenie przestrzeni w banku;
  • 10% premia do zdobywania punktów doświadczenia i złota;
  • Możliwość barwienia kostiumów;
  • Dostęp do limitowanych ofert w Crown Store.

Czy zatem warto wydawać pieniądze na abonament? Jeśli planujesz dłuższą przygodę z ESO, to nie jest to głupi pomysł. Walutę premium możesz wykorzystać do kupowania użytecznych przedmiotów - jak zwoje zwiększające przyrost doświadczenia czy użytecznych pomocników, dających dostęp do, na przykład, banku z dowolnego miejsca w świecie gry.

Najciekawsza jest jednak torba na materiały rzemieślnicze. Jeśli chcesz na poważnie rozwijać te umiejętności, ciężko będzie ci się bez tego obejść. Pojemność plecaka jest mocno ograniczona, a jego rozbudowa kosztowna - a materiały rzemieślnicze do tylko jednej profesji potrafią zająć kilkanaście miejsc w plecaku.

Spis treści: Elder Scrolls Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Elder Scrolls Online - własny dom: jak zdobyć

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On The Elder Scrolls Online

Najnowsze artykuły