Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Poznaliśmy szczegóły QuakeCon 2022. Jest na co czekać?

Dla fanów Bethesdy i id Software.

Wielkimi krokami zbliża się coroczne wydarzenie dla fanów gier Bethesdy i id Software. QuakeCon 2022 odbędzie się w całości online w dniach od 18 do 20 sierpnia. Organizatorzy przedstawili szczegółowy plan imprezy.

Wydarzenie otworzy o godzinie 19:00 szef id Software, Marty Stratton. Następnie o 19:15 będziemy mogli szerzej przyjrzeć się nadchodzącemu Redfall, któremu poświęcono aż pół godziny programu.

Ciekawie zapowiada się samouczek budowania PC (czwartek, 21:15), panel na temat cosplayu (czwartek, 21:45) i streamy charytatywne z Fallouta 4 (czwartek, 23:00) i Ghostwire: Tokyo (piątek, 1:15). Zapowiedziano też dwa dość specyficzne konkursy. Jeden na najbrudniejszą klawiaturę (piątek, 2:15), a drugi - kulinarny - na najlepszą słodką bułkę (piątek, 3:30).

Tradycyjnie, imprezę uzupełnią panele tematyczne, wywiady z twórcami, quizy i turnieje. Większość wydarzeń będzie można obejrzeć na oficjalnym Twitchu Bethesdy. Część transmisji obejrzycie również na kanale polskiego oddziału Bethesdy. Turnieje z serii Quake Pro League transmitowane będą na dedykowanym kanale. Pełny harmonogram znajduje się na stronie Bethesdy.

Harmonogramy globalne i polskie poniżej:

O autorze

Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty. Wcześniej zajmował się drzewkami bonsai oraz był prezenterem radiowym.

Komentarze