Skip to main content

Elder Scrolls Online - za darmo: czy gra jest free to play

Czy można grać w pełni za darmo.

The Elder Scrolls Online (ESO) to gra z gatunku MMORPG - gatunku, w którym niemal na porządku dziennym jest opłacanie abonamentu, by móc grać. Czy tutaj także tak jest? Czy trzeba co miesiąc płacić określoną kwotę, by móc w ogóle grać?

ESO należy do gier z gatunku B2P - czyli trzeba ją kupić, by móc grać. Jeśli zakupisz podstawową wersję gry, w pakiecie z dowolnym dodatkiem bądź wersję, która zawiera wszystkie dotychczas wydane dodatki DLC, będziesz mógł ją po prostu zainstalować i grać.

Nie musisz opłacać żadnego abonamentu, by móc wejść do gry. Po zakupie dowolnej ze wspomnianych wersji, musisz po prostu założyć konto, zainstalować grę, zalogować się i możesz rozpocząć zabawę.

Jednakże, w grze funkcjonuje forma abonamentu - ESO Plus. Mimo, że nie jest on wymagany do rozgrywki, oferuje mnóstwo użytecznych funkcji - jak walutę do wydania w sklepie, nielimitowany plecak na materiały rzemieślnicze czy premię do punktów doświadczenia. Jeśli planujesz dłuższą zabawę w ESO, zdecydowanie warto go rozważyć.

Spis treści: Elder Scrolls Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Elder Scrolls Online - od której wyspy zacząć

Zobacz także