Skip to main content

Elder Scrolls Online - Tales of Tribute: jak odblokować grę karcianą

Gdzie iść i z kim porozmawiać, by odblokować grę w karty.

Tales of Tribute to gra karciana, która została wprowadzona do The Elder Scrolls Online (ESO) za sprawą dodatku High Isle. Z tej strony dowiesz się jak odblokować dostęp do tej mini-gry.

By móc w ogóle myśleć o rozgrywkach karcianych w ESO, musisz posiadać dodatek High Isle. Możesz dokupić go w formie DLC do twojej wersji gry bądź wykorzystać abonament ESO Plus - tak długo jak abonament będzie aktywny, będziesz miał dostęp do Tales of Tribute.

Udaj się na kontynent High Isle and Amenos. Jeśli nie wybrałeś tej lokacji w trakcie rozmowy z Norianwe, możesz wykorzystać szybką podróż by teleportować się do jednej z tutejszych kapliczek.

Gdy dostaniesz się na wyspę, do twojego dziennika dodane zostanie zadanie Tales of Tribute. W mieście Gonfalon Bay pojawi się znacznik misji (1), który pokieruje cię do postaci, z którą musisz porozmawiać.

Na miejscu czekał będzie na ciebie Brohgas (2). Wymień z nim kilka zdań, a następnie udaj się do wskazanego budynku, gdzie musisz odbyć rozmowę z kolejną postacią, Master Razhamad.

Potem udaj się do Brohgasa siedzącego przy stole. Rozpocznij z nim rozmowę, by rozegrać etap samouczkowy - w jego trakcie nauczysz się podstaw gry w Tales of Tribute i rozegrasz krótki mecz z twoim elfim towarzyszem.

Meczu tego nie możesz przegrać, więc skup się po prostu na instrukcjach prezentowanych przez Brohgasa. Po zakończeniu potyczki udaj się raz jeszcze do wskazanego NPC - Master Razhamad - by otrzymać dodatkowe informacje, zakończyć tę misję i odblokować kolejną, A New Venture.

Podążaj za kolejnymi znacznikami, by rozegrać kolejny mecz Tales of Tribute, tym razem już pełnoprawny, w trakcie którego musisz zdobyć 40 punktów, by wygrać.

Po zakończeniu tego meczu otrzymasz trochę kart i będziesz mógł już toczyć normalne spotkania. Możesz do tego celu wykorzystać wyszukiwarkę grup - Group & Activity Finder (3).

Przełącz się na kartę Tales of Tribute (4) i wciśnij przycisk Join Queue (5), by wyszukać kolejnego, tym razem żywego, przeciwnika do zabawy.

Za rozgrywane mecze będziesz otrzymywał paczki z przedmiotami. Jeśli uda ci się je wygrać, będą to znacznie cenniejsze nagrody, otrzymasz wtedy także punkty rankingowe, które pozwolą ci piąć się w tabeli wyników - i rywalizować o cenniejsze nagrody.

Spis treści: Elder Scrolls Online - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Elder Scrolls Online - alchemy: tworzenie mikstur i trucizn

Zobacz także