Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light najpopularniejszym tytułem w historii studia Techland

Zanotowano już 3,2 mln graczy.

Techland poinformował, że w Dying Light zagrało już 3,2 miliona osób, a produkcja stała się najpopularniejszym tytułem w historii studia.

„By uświetnić osiągnięcie, wzięliśmy największe osiągnięcia graczy i porównaliśmy je z przykładami z prawdziwego świata, aby mieć lepsze pojęcie, ile wysiłku fani włożyli w grę. Okazało się, że to niezwykle pracowici i zaangażowani ludzie” - komentuje Michał Napora z polskiej firmy.

Z opublikowanej infografiki wynika między innymi, że gracze z całego świata zabili już ponad 378 milionów zombie, uratowali 5,3 mln ocalałych i użyli 163,4 mln apteczek.

Nie zdecydowano się podać dokładnych wyników sprzedaży produkcji, która debiutowała 45 dni temu na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Deweloperzy potwierdzili za to, że zamierzają nadal wspierać tytuł, także za pomocą „oryginalnych dodatków”. Możliwe, że mowa tu o ujawnionych niedawno wyścigach łazików i łukach.

„Dying Light składa się z elementów wykorzystywanych wcześniej w innych grach, jednak robi to w sposób przemyślany, nienudny i zapewniający unikatowe wrażenia z rozgrywki” - napisał w recenzji Łukasz.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dying Light

PS4, Xbox One, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze