Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Łuki, parkour na czas i wyścigi łazików trafią do Dying Light

Plany na przyszłość.

Studio Techland opublikowało wczoraj kolejną aktualizację Dying Light, wprowadzając między innymi wyższy poziom trudności. Deweloperzy umieścili w DLC także krótki materiał wideo.

Film ujawnił w serwisie YouTube użytkownik Ethan Shapiro. Jeden z producentów dziękuje fanom i prezentuje osiągnięcia produkcji, ale na samym końcu zamieszczono krótki trailer.

Widać między innymi stadion w Harran. Ten obiekt ujawniono już wcześniej - pojawi się w trzecim z zaplanowanych dodatków DLC, zatytułowanym The Bozak Horde. Nowością będzie tutaj tryb, w którym gracze zmierzą się z kolejnymi falami atakujących zombie.

Materiał wideo ujawnia jednak także całkiem nową zawartość: w grze pojawi się jakaś forma parkouru na czas, w ramach określonych punktów kontrolnych, a także nowy typ broni - łuki.

Ostatnią interesującą innowacją są pustynne łaziki, za pomocą których w trailerze rozjeżdżani są przeciwnicy. Dodanie szybkich pojazdów zdaje się sugerować, że otrzymamy także dostęp do większych, otwartych obszarów.

„Dying Light składa się z elementów wykorzystywanych wcześniej w innych grach, jednak robi to w sposób przemyślany, nienudny i zapewniający unikatowe wrażenia z rozgrywki” - napisał w recenzji Łukasz.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze