Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dying Light 2 - Pertraktacje: Suzie, Jack i Joe

Poszukiwanie kryształów, walka ze Zbójem.

Pertraktacje to szósta misja główna w Dying Light 2. W jej trakcie weźmiesz udział w spotkaniu, które nie pójdzie po twojej myśli, stoczysz też po raz pierwszy pojedynek ze Zbójem, specjalnym zarażonym.


Na tej stronie:


Udaj się na miejsce spotkania ze zbirami Jacka i Joego

Po zakończeniu rozmowy z Sophie w poprzednim zadaniu udaj się do wskazanego przez znacznik misji miejsca. Zalecamy, by iść tam w dzień - znacznie łatwiej będzie ci poradzić sobie z przeciwnikami, jeśli do walki nie będą dołączać zarażeni.


Zabij zbirów Jacka i Joego, znajdź Suzie, poszukaj kryształów przy ciałach

Gdy dotrzesz na miejsce, czeka cię walka z kilkoma zbirami. Możesz znacząco ułatwić sobie to starcie korzystając z wybuchowych butli (1). Możesz je wziąć, podpalić i cisnąć we wroga bądź wysadzić za pomocą sztyletów do rzucania. Eksplozja zabije pobliskich wrogów.

Gdy zakończysz starcie, podejdź do Suzie, na którą wskazuje znacznik misji i z nią porozmawiaj. Po chwili zaatakuje cię Zbój (2), specjalny zarażony. Przeciwnik ten jest bardzo powolny, jednak zadaje spore obrażenia, a jego ataki mają duży zasięg. Atakuj go i odskakuj na bezpieczną odległość. Możesz też wykorzystać wspomniane butle.

Zbójowi towarzyszyć będzie kilku normalnych zarażonych, których warto jest wybić w pierwszej kolejności. Pamiętaj też, że wywołane przez ciebie eksplozje mogą ściągnąć uwagę kolejnych zarażonych.

Po walce zbadaj wszystkie wskazane przez znaczniki misji ciała w poszukiwaniu kryształów. Po zbadaniu ostatniego rozpocznie się krótka rozmowa z Sophie, która zakończy to zadanie.

Następnie: Dying Light 2 - Nalot: obóz bandytów, Herman

Spis treści: Dying Light 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dying Light 2 - Niesforny brat: Barney, Pisklak

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Dying Light 2 Stay Human

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC, Nintendo Switch

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze