Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo Immortal traci graczy? Fani chcą łączenia serwerów

Trudno o chętnych do rywalizacji.

Problemy ze znalezieniem chętnych do sieciowej rywalizacji skłaniają graczy Diablo Immortal do rozważań, czy Blizzard nie przeszacował przypadkiem popularności produkcji. W sieci pojawiają się już nawoływania o łączenie serwerów.

Immortal oferuje sporo atrakcji rodem z gier MMO, pozwalając łączyć się w klany, opowiedzieć się po stronie jednej z dwóch frakcji w szerszym konflikcie, konkurować w trybach PvP, czy też walczyć z najtrudniejszymi bossami w kooperacji. Do wszystkich tych elementów potrzebna jest odpowiednio aktywna społeczność.

„Wkrótce łączenie serwerów?” - zastanawia się jeden z graczy w serwisie Reddit, na poparcie tezy zamieszczając zrzut z ekranu, prezentujący dziesięć najlepszych klanów z frakcji Cieni. Tych jest jednak tylko osiem. „Nie da się nawet wypełnić pierwszej dziesiątki. Jak to wygląda na waszych serwerach?” - zapytał.

Odpowiedzi są różne. Część graczy odpowiada, że nie ma problemów z wypełnieniem tej listy i rozgrywek w ogóle, ale są też głosy w stylu „U mnie tak to wygląda od dwóch miesięcy”. To wydaje się potwierdzać, że niektóre z serwerów są obecnie zbędne.

„Od razu widać, że serwer umiera, jeśli zaczynamy widzieć te same imiona w różnych trybach. Widzę powtarzające się nazwy w podziemiach, wydarzeniach na mapie, podczas raidów, w PvP, a nawet w nowych Echach” - komentuje niejaki „nasanhak”, który - jak dodaje - loguje się na serwer składający się w większości z polskich graczy.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze