Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zmęczeni ubijaniem potworów w Diablo Immortal? W grze pójdziemy na ryby

Na ryby, na grzyby, na niby.

Mobilne Diablo Immortal dołącza do zaszczytnego grona gier, w których można oddawać się przyjemności łowienia ryb. Nowa aktualizacja wprowadzi też kilka innych nowości.

Twórcy opublikowali właśnie obszerny wpis poświęcony aktualizacji Diablo Immortal. W grze znajdziemy 36 nowych przedmiotów legendarnych, przeprojektowany system run, ulepszenia transferu i ekstrakcji esencji, nowe wydarzenia i aktywności, a także sporo poprawek błędów i balansu rozgrywki. Ponadto azjatyckie serwery zostaną scalone w jeden. Najciekawsze zdają się jednak wieści o wędkarstwie.

Każda postać na co najmniej 43. poziomie będzie mogła udać się na bagna Bilefen, aby rozpocząć nowe zadanie, w trakcie którego otrzyma wędkę oraz możliwość zostania najlepszym wędkarzem Sanktuarium. Po ukończeniu samouczka można zacząć połowy w jednej z trzech lokacji, które na mapie oznaczono ikoną ryby. Podczas łowienia będziemy bezpieczni, a potwory nie zaatakują, choć wędkę zarzucimy tylko w wyznaczonych miejscach.

Niezbędną do łowienia przynętę kupimy od rybaka stojącego w pobliżu łowiska. Sterowanie odbywa się dotykowo - wybieramy miejsce i zarzucamy linkę, a w górnej części ekranu pojawi się licznik. Im dłużej wstrzymamy się z wyciągnięciem haczyka z wody, tym większą mamy szansę złowić rzadszy rodzaj ryby. Jeśli jednak będziemy czekać zbyt długo, ryba może zniknąć, więc trzeba stale kontrolować czas.

Istnieje 40 gatunków ryb, które podzielono na pięć kategorii: pospolite, niepospolite, rzadkie, legendarne i mityczne. Każda oznaczona jest innym kolorem w ekwipunku. Złowione ryby wymienić u wędkarza na nagrody, a im rzadsza ryba, tym lepszy przedmiot otrzymamy. Znajdziemy wśród nich wyposażenie o zróżnicowanym poziomie rzadkości, a także nowe wzory wędek. Dodatkowo w bestiariuszu znajdziemy nową sekcję poświęconą złowionym rybom.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Diablo Immortal

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Marek Makuła

Marek Makuła

News & Content Writer

Marek to miłośnik modów, kawy i jezior. Jego serce bije w 32 bitach. Lubi grać bez minimapy i wspierać fanowskie projekty.

Komentarze