Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fan Diablo Immortal wydał tyle pieniędzy, że gra nie znajduje mu przeciwników

Jest po prostu za mocny.

Zagorzały fan Diablo Immortal wydał ok. 100 tys. dolarów na ulepszenia postaci, by być niezwyciężonym w trybie PvP. W efekcie jego bohater stał się tak potężny, że gra nie jest w stanie dobrać mu przeciwników.

Mowa o youtuberze o pseudonimie jtisallbusiness, który o swoich doświadczeniach opowiedział w materiale wideo. Fan Diablo Immortal zastanawia się, czy powinien ubiegać się o zwrot pieniędzy od Blizzarda.

jtisallbusiness twierdzi, że po ulepszeniu Barbarzyńcy, postać wygrywała tak dużo starć, że uzyskała niezwykle wysoki współczynnik zwycięstw PvP. Teraz podobno czeka „od 48 do 72 godzin” w kolejce do trybu Battlegrounds, ale do walki nie dochodzi.

Youtuber przyznaje, że rozważa zasięgnięcie pomocy prawników.

- Nie mogę robić rzeczy, na które wydałem pieniądze - tłumaczy. - Nie określono, kiedy to będzie faktycznie naprawione lub czy w ogóle będzie naprawione, ponieważ jestem jedynym graczem na całym świecie z tym problemem.

jtisallbusiness kontaktował się już z Blizzardem za pośrednictwem forum i Twittera. Firma stwierdziła, że „wie o problemie”, ale sytuacja nie uległa poprawie.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze