Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: Black Ops 3 otrzymało transakcje cyfrowe

Większy Czarny Rynek.

Call of Duty: Black Ops 3 dzięki najnowszej aktualizacji wzbogaciło się o specjalne punkty, umożliwiające szybsze odblokowanie części przedmiotów w grze.

Wirtualne monety

Rozszerzone opcje w ramach Czarnego Rynku to trzy nowe rodzaje broni do walki wręcz: nóż motylkowy, klucz francuski i kastet. Każda z nich działa jak nóż bojowy i może zostać użyta jako broń zapasowa, ale ma zupełnie inny wygląd.

Do tego nowe warianty wyglądu, animacje prowokacji i „epicki” poziom rzadkości kamuflaży. Wszystkie gadżety i nowości odblokujemy także standardowo, dzięki zebraniu odpowiedniej liczby kryptokluczy, lecz wirtualna waluta - kupowana za prawdziwe pieniądze - usprawnia ten proces.

Transakcje cyfrowe dotyczą wersji PC, PlayStation 4 i Xbox One, umożliwiając także zakup płynnego divinium w kooperacyjnym trybie zombie.

Na dobry początek logujący się gracze będą otrzymywać jednorazowy prezent w postaci 200 punktów Call of Duty do wykorzystania w Black Ops 3 - „do wyczerpania zapasów”.

Rozszerzenie Czarnego Rynku to także inne, mniejsze zmiany: możliwość dołączania do trwających meczów znajomych, nowe ikonki prestiżu czy opcja zmiany muzyki w menu.

Warto też dodać, że z pełnej listy zmian i poprawek wynika, że zwiększono tempo zdobywania kryptokluczy, co powinno nieco udobruchać zadeklarowanych przeciwników transakcji cyfrowych.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze