Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

DLC do Call of Duty: Black Ops 3 na PC za darmo przez blisko miesiąc

Od wtorku.

Treyarch ogłosiło, że 30 maja rozpocznie specjalną akcję, w ramach której posiadacze PC przez następne 30 dni za darmo sprawdzą cztery DLC do strzelanki Call of Duty: Black Ops 3.

W dniu startu wydarzenia mapy do trybu sieciowego z rozszerzeń Awakening, Eclipse, Descent i Salvation pojawią się na playlistach. Łącznie do dyspozycji właścicieli komputerów osobistych twórcy oddadzą 16 dodatkowych lokacji.

Posiadacze PC sprawdzą dodatkowe mapy za darmo

Osoby, które wcześniej kupiły poszczególne pakiety, mogą zaś liczyć na podwójną liczbę otrzymywanych punktów doświadczenia na poziomach z DLC przez cały okres trwania akcji. Nabywcy przepustki sezonowej taki sam bonus otrzymają na wszystkich planszach.

Na razie nie wiadomo czy podobną ofertę Treyarch przygotuje kiedykolwiek dla posiadaczy pozostałych platform docelowych gry - PS4 i Xbox One.

Niedawno, prawie półtora roku po premierze, Call of Duty: Black Ops 3 doczekało się piątego DLC. Rozszerzenie o nazwie Zombie Chronicles ukazało się 16 maja na PlayStation 4. W planach są też wersje przygotowane z myślą o PC i konsoli Microsoftu.

Dodatek koncentruje się na trybie z zombie, wprowadzając osiem odświeżonych map, które oryginalnie pojawiły się we wcześniejszych odsłonach cyklu od studia Treyarch.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze