Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W trybie zombie Call of Duty: Black Ops 3 pojawią się smoki

Ponieważ dlaczego nie.

Kolejne rozszerzenie DLC do strzelanki Call of Duty: Black Ops 3 - zatytułowane Dziedzictwo (ang. Descent) - wprowadzi do gry smoki.

Fus Ro Dah?

Dodatek zadebiutuje 12 lipca na PlayStation 4. Posiadacze PC i Xbox One będą musieli poczekać dłużej, zapewne standardowo - miesiąc.

Jedną z atrakcji będzie kolejny rozdział w trybie Zombie - Gorod Krovi. Właśnie tutaj gracze zmierzą się z „wielkimi, zmechanizowanymi żołnierzami oraz wściekłymi smokami, w samym środku bitwy na resztkach Stalingradu”.

Poniższy trailer zdaje się sugerować przez krótki moment, że na grzbiecie latającego potwora będzie można usiąść - szczegóły nie są jednak znane. Nie zabraknie też nowych systemów rozgrywki i broni.

Do tego standardowy pakiet czterech map do trybu wieloosobowego: Berserk (zatrzymana w czasie wioska wikingów), Cryogen (kriogeniczne więzienie na Morzu Martwym), Rumble (stadion, gdzie pojedynki toczą wielkie roboty) oraz Empire (nowa wersja Raid z Black Ops 2).

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze