Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Zombie Chronicles kolejnym DLC do Call of Duty: Black Ops 3

Premiera w tym miesiącu na PS4.

Call of Duty: Black Ops 3 wydano półtora roku temu, ale twórcy ze studia Treyarch nie rezygnują z dalszego rozwijania gry. Deweloperzy zapowiedzieli kolejne DLC do strzelanki - Zombie Chronicles.

Rozszerzenie ukaże się 16 maja na PS4. Daty premier edycji PC i Xbox One nie podano, ale najprawdopodobniej zadebiutują - na mocy umowy między Activision a Sony - miesiąc później.

Powrót zombie

Istnienie dodatku potwierdził jeden z szefów studia - Jason Blundell - w filmie opublikowanym na kanale użytkownika o pseudonimie JCbackfire w serwisie YouTube.

Zgodnie z nazwą, pakiet skoncentruje się na kooperacyjnym trybie zombie w roli głównej. W skład rozszerzenia wejdzie osiem odświeżonych map z wcześniejszych odsłon Call of Duty stworzonych przez Treyarch.

Nabywcy DLC otrzymają trzy lokacje z World at War (Nacht der Untoten, Verruckt i Shi No Numa), cztery poziomy z Black Ops (Kino Der Toten, Ascension, Shangri-la i Moon) oraz planszę Origins z Black Ops 2. Do tego zestaw teł dla karty gracza (tak zwane Calling Cards) oraz specjalny kamuflaż.

Zakres wprowadzonych zmian w nowych wersjach wspomnianych map nie jest na razie znany. Więcej szczegółów twórcy przekażą w najbliższy poniedziałek, 8 maja. Wówczas Treyarch zorganizuje internetową prezentację poświęconą Zombie Chronicles.

Zapowiedź kolejnego DLC do Call of Duty: Black Ops 3 nie powinna być jednak dużym zaskoczeniem. Pod koniec ubiegłego roku autorzy zdradzili, że przygotowują kolejne treści.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze