Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Odświeżone mapy w trailerze nowego DLC do Call of Duty: Black Ops 3

Dodatek Zombie Chronicles.

Activision opublikowało nowy zwiastun Zombie Chronicles - piątego DLC do Call of Duty: Black Ops 3. Trailer prezentuje fragmenty starć rozgrywane na mapach, które pojawią się w dodatku.

Rozszerzenie zaoferuje odświeżone wersje ośmiu lokacji do trybu zombie z wcześniejszych odsłon cyklu stworzonych przez deweloperów ze studia Treyarch.

Zombie wracają

Nabywcy pakietu otrzymają trzy plansze z World at War (Nacht der Untoten, Verruckt i Shi No Numa), cztery poziomy z Black Ops (Kino Der Toten, Ascension, Shangri-la i Moon) oraz arenę Origins z Black Ops 2.

Wszystkie mapy ulepszono pod względem graficznym - usprawniono oświetlenie, modele postaci i otoczenia, a także przebudowano interfejs oraz odświeżono oprawę dźwiękową. W lokacjach skorzystamy również ze zmodyfikowanego arsenału.

Pojawi się jeszcze kilka innych bonusów. W skład DLC wejdzie 20 fiolek służącego do ulepszania posiadanego oręża ciekłego divinium, gwarantujące określone bonusy dla postaci 2 nowe GobbleGums oraz skórka dla broni.

Cover image for YouTube videoOficjalny Gameplay Trailer Call of Duty®: Black Ops III Zombies Chronicles [PL]

Rozszerzenie Zombie Chronicles zadebiutuje 16 maja, ale tylko na PlayStation 4. Wersje PC i Xbox One powinny ukazać się miesiąc później, choć na razie nie podano dokładnej daty premiery wydań przygotowywanych z myślą o obu platformach.

Cenę pakietu ustalono na 29,99 dolarów, a więc około 116 zł. Osoby zamawiające DLC przed debiutem, dostaną dynamiczny motyw graficzny dla konsoli Sony.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Call of Duty: Black Ops III

Video Game

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze