Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bossowie w Valheim są teraz trudniejsi

Dzięki nowej aktualizacji.

  • Nowa aktualizacja Valheim usuwa błąd z utratą światów i postaci
  • Wzmocniono też kilku bossów
  • Wyeliminowano także problemy z połączeniem

Studio Iron Gate opublikowało nową aktualizację popularnego Valheim. Twórcy nie tylko naprawili szereg błędów, ale również wzmocnili niektórych bossów.

Nieco trudniejsze powinno być teraz pokonanie Bonemassa, Modera i Yaglutha. Deweloperzy tłumaczą, że zmiany wprowadzili, ponieważ uznali, że gracze zbyt szybko eliminują wspomnianych przeciwników.

Aktualizacja usuwa także poważny błąd, przez który użytkownicy tracili światy i postacie. Usterkę najczęściej wywoływało zamykanie produkcji kombinacją klawiszy Alt + F4 w trakcie wylogowywania z tytułu.

W Valheim trzeba też budować osadę

Wdrożono też poprawki po stronie serwera, co rozwiązuje problemy z połączeniem. Ponadto dodano obsługę bibliotek graficznych Vulkan, co może - jak przekonują autorzy - zapobiec wyłączaniu się gry. Do tego wyeliminowano bug z duplikowaniem przedmiotów.

Poza tym usunięto błędy z harpunem i statkiem, co umożliwiało przelecenie nad mapą i przyspieszenie okrętu. Lista zmian obejmuje również naprawę usterki ze znikającymi nagrobkami, czyli miejscu zgonu postaci, gdzie można odebrać utracony ekwipunek, choć aktualizacja nie zapobiega całkowicie problemowi.

Tytuł cieszy się wysokim zainteresowaniem graczy - niedawno poinformowano, że sprzedano 4 miliony egzemplarzy produkcji. Przygotowując się do walki w wikińskim świecie, warto zajrzeć do naszego poradnika Valheim.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze