Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Valheim zmierza do Game Passa i na konsole Xbox

Gra pojawi się w abonamencie także na PC.

Twórcy popularnego Valheim ze studia Iron Gate ogłosili, że wydadzą grę na Xbox Series X/S i Xbox One. Produkcja na platformach Microsoftu pojawi się wiosną 2023 roku.

To nie wszystko, ponieważ tytuł zmierza do abonamentu Game Pass. Do komputerowej wersji subskrypcji trafi jesienią bieżącego roku, a do usługi na konsolach zawita w dniu premiery na urządzeniach koncernu z Redmond.

Deweloperzy poinformowali jednocześnie, że wydanie Xbox Series X/S i Xbox One, a także edycja komputerowa ze sklepu Microsoftu umożliwi wspólną zabawę między posiadaczami różnych sprzętów, w tym nabywcami wydania rozprowadzanego na Steamie.

Valheim to niespodziewany hit 2021 roku. Survivalowa przygoda w świecie wikingów przypadła do gustu graczom, którzy do tej pory kupili łącznie 10 milionów egzemplarzy tytułu, choć pozycja nie opuściła jeszcze wczesnego dostępu.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Valheim

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.
Komentarze