Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Babiloński czarownik kolejną postacią w drugim sezonie Killer Instinct

2534 lata na karku i jeszcze walczy.

Trzecim wojownikiem ujawnionym w drugim sezonie bijatyki Killer Instinct na Xbox One jest Kan-Ra, czyli 2534-letni czarownik z Babilonu.

Bandaże ma pod ręką

Dyrektor kreatywny Adam Isgreen z Microsoft Studios ujawnił na oficjalnym forum dyskusyjnym, że Kan-Ra to nieśmiertelny wezyr, który został przeklęty za spisek na królu. Postać uzbrojona jest w czarną magię i specjalizuje się w kontrolowaniu materii.

Posiadacze Killer Instinct w wersji Ultra Edition zagrają jako nowy wojownik już od 24 listopada. Pozostali fani muszą poczekać do 30 listopada. W piątek zadebiutuje trailer prezentujący możliwości czarownika.

Warto także wspomnieć o innej wypowiedzi dewelopera, na temat ewentualnej konwersji gry na komputery osobiste.

„Na pewno chcielibyśmy zmierzyć się z wyzwaniem znalezienia odpowiednich wrażeń z rozgrywki dla Killer Instinct na PC, ale obecnie nie mamy takich planów” - napisał Isgreen.

W drugim sezonie przygotowano nowy system combosów oraz istotną zmianę oprawy graficznej - rozdzielczość podniesiono z 720p do 900p. Podobnie jak poprzednio, jedna postać - zmieniana co jakiś czas - zawsze dostępna jest za darmo.

Drugi sezon zadebiutował z TJ Combo w ramach darmowego wojownika, a drugą postać - Mayę - można dokupić za 18 zł. Zestaw zawierający wszystkie osiem postaci wyceniono na 70 zł. Ostatnia opcja to wspomniane Ultra Edition, zawierające dodatkowo 16 gadżetów dla bohaterów, kostiumy i kopię Killer Instinct 2 Classic. Cena: 170 zł.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze