Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Eyedol ostatnią postacią w tym sezonie bijatyki Killer Instinct

Demoniczny boss.

Eyedol będzie ostatnią postacią w trzecim „sezonie” bijatyki Killer Instinct na PC i Xbox One.

Całkiem sympatyczny

Demoniczny brutal powinien być dobrze znany wszystkim fanom serii - postać była bowiem ostatnim bossem w oryginalnym Killer Instinct z 1994 roku.

Odświeżony Eyedol zadebiutuje w piątek - 22 lipca - dla posiadaczy Killer Instinct w wydaniach Ultra oraz Supreme Edition. Pozostali gracze będą musieli poczekać tydzień dłużej, do 29 lipca.

Jak widać w poniższym zwiastunie, demon został przeprojektowany i ma teraz tylko jedną głowę, ale przeciętą na pół. Nie przeszkadza mu to w wyprowadzaniu potężnych kopnięć czy machaniu sporych rozmiarów maczugą z piekła rodem.

Jeśli chodzi o styl rozgrywki, to podział na głowy na dwie części symbolizuje dwojakie podejście do walki, łączące brutalną walkę na krótki dystans z magią. Nie możemy jednak swobodnie wybrać aktywnej postawy - dopiero wykonywania ataków specjalnych spowoduje, że jedna z „połów” zostanie obudzona.

Sprawia to, że gracze chcący radzić sobie jako Eyedol muszą opanować dużo więcej ruchów i kombinacji, otrzymując za to większą głębię taktyczną.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze