Skip to main content

Killer Instinct: Definitive Edition trafiło na PC

Zbiorcze wydanie bijatyki.

Dostępne dotychczas tylko na Xbox One zbiorcze wydanie bijatyki Killer Instinct o podtytule Definitive Edition ukazało się również na PC z systemem Windows 10.

Zestaw można nabyć w cyfrowym sklepie Microsoftu za 185 zł. Warto zaznaczyć, że wersja konsolowa jest tańsza i kosztuje 170 zł. Nie wiadomo jednak, skąd różnica w cenie.

W skład pakietu wchodzą wszystkie postacie z trzech sezonów produkcji - łącznie 26 wojowników. Wśród dostępnych bohaterów są między innymi specjalna edycja Shadow Jago oraz „gościnne” wizyty pokroju Arbitera z serii Halo, Rasha z Battletoads czy generała Raama z Gears of War.

Poza tym w zbiorczej edycji znalazło się 20 aren. Wszystkie lokacje zostały odświeżone i zaktualizowane o nowe oświetlenie, poprawiające wygląd poszczególnych plansz.

Zestaw zawiera również interaktywną mapę uniwersum gry, a także materiały wideo prezentujące kulisy powstawania produkcji oraz specjalne archiwum z wszystkimi zwiastunami i grafikami koncepcyjnymi.

Killer Instinct: Definitive Edition wydano w ramach programu Xbox Play Anywhere, co oznacza, że kupując cyfrową wersję PC otrzymujemy także edycję Xbox One (i odwrotnie). Ponadto posiadacze obu platform mogą grać ze sobą i przenosić zapisy rozgrywki między komputerem a konsolą.

Zobacz na YouTube

We wpisie opublikowanym na blogu Xbox Wire twórcy bijatyki podkreślają jednocześnie, że to nie koniec - w planach są kolejne elementy rozwijające tytuł. Na razie przygotowano niespodziankę w formie nowego kostiumu dla postaci Thundera. Strój zostanie opublikowany za darmo 21 grudnia.

Zobacz także