Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ankieta zdradza potencjalne nowe postacie w Killer Instinct

Brute z Halo i Wendigo.

Microsoft rozesłał ankietę do fanów Killer Instinct, ujawniając potencjalną listę nowych postaci, jakie mogą pojawić się w przyszłości w bijatyce.

Za pomocą kwestionariusza - opublikowanego w serwisie Ultra-Combo.com - wydawca i twórcy ze studia Iron Galaxy chcą zapewne sprawdzić, którzy bohaterowi byliby najchętniej widziani w grze.

Lista postaci obejmuje kilka interesujących imion, takich jak Brute z Halo, Agent z Crakdown, Dżin, Wendigo, magiczny łucznik czy Joanna Dark z Perfect Dark.

Killer Instinct nie od dzisiaj słynie z gościnnych „wizyt”. W grze dostępny jest już Arbiter z Halo, a także General Raam z Gears of War czy Rash z klasycznego Battletoads.

Inne pytanie dotyczy alternatywnych wersji istniejących wojowników, jak Cinder przed transformacją czy Aganos jako brokuł.

Obecnie trwa trzeci sezon bijatyki Killer Instinct, z czym wiążą się nowe treści - w tym właśnie postacie. Gra ma sporo fanów, a społeczność wzmocniła premiera na PC.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze