Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W bijatykach: Red Hood z Injustice 2 i Eagle z Killer Instinct

Obaj w DLC.

Dobre wieści dla fanów bijatyk, którzy nie stronią od DLC: Warner Bros. zaprezentowało trailer postaci Red Hood w Injustice 2, a Microsoft ujawnił Eagle'a z Killer Instinct.

Ten pierwszy to dobrze znany Jason Todd, który w uniwersum komiksów DC wcielał się już w wiele słynnych postaci, z Robinem włącznie - zanim zamordował go Joker.

„Lata później, leczące moce Lazarus Pit przywróciło go do życia” - czytamy w opisie. „Proces miał jednak swoją cenę i zmienił Jasona. Używa teraz maski Red Hooda do walki ze złem.”

Bohater pojawi się w czerwcu w pierwszym zestawie DLC, razem z Sub-Zero oraz Starfire.

Trailer Red Hood ujawniono podczas turnieju Combo Breaker 2017. Impreza była także okazją na zaprezentowanie kolejnej, już 29. postaci w Killer Instinct.

Eagle - to o nim mowa - także pojawi się w bijatyce w czerwcu. Debiut w okresie po targach E3, czyli w drugiej połowie miesiące. Nie podano konkretnej daty.

Podstawowa wersja Killer Instinct dostępna jest za darmo, ale za dodatkowe postacie - wydawane już przez trzy „sezony” - trzeba dopłacić.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze