Skip to main content

Avatar Frontiers of Pandora - Klan Aranahe, Błogosławieństwo Eywy

Upoluj gromowoła i wytwórz bransoletę z jego skóry.

Klan Aranahe to zadanie główne w Avatar Frontiers of Pandora, które rozpoczniesz natychmiast po uratowaniu Almy i So'leka w misji Przeistoczenie. Musisz dostać się do drzewa klanu Aranahe, gdzie nauczysz się polować w ramach zadania Błogosławieństwo Eywy.


Na tej stronie:


Znajdź Domowe drzewo klanu Aranahe

Kieruj się na wschód do nowego znacznika misji. Po przerywniku filmowym podążaj za Nefiką, która zapozna cię z najważniejszymi osobami w klanie. Porozmawiaj z handlarzami i odbierz od nich podarunki [1]. Niektórzy posiadają także darmowe przepisy i projekty [2], które umożliwią ci w przyszłości wykonywanie przedmiotów.

By móc handlować z członkami klanu, musisz zwiększyć swoją przychylność, przekazując darowizny lub wykonując zadania. Porozmawiaj z innymi Na'vi lub spróbuj swoich sił w rzemiośle, a gdy będziesz gotów opuść lokację, by rozpocząć kolejne zadanie.


Błogosławieństwo Eywy: Znajdź Eetu, łowcę z klanu Aranahe

W drugim zadaniu Błogosławieństwo Eywy, które rozpoczniesz opuszczając jaskinię. Kieruj się teraz w stronę rzeki na zachodzie, do obozu Schronienie myśliwego. Wyjdź na drzewo i spoglądnij na zachód używając zmysłu Na'vi - dojrzysz na ziemi myśliwego Eetu obok swojego zwierzaka i tarczy strzeleckiej. Nie będzie on oznaczony wskaźnikiem misji, dopóki się do niego nie zbliżysz.

Otrzymasz od mężczyzny ciężki łuk. Wyposaż się w niego (otwórz ekwipunek i przypisz ciężki łuk do koła wyboru broni), po czym wyceluj w tarczę nieopodal. Musisz trafić w żółty punkt na namalowanym zwierzęciu. Broń jest niecelna, dopóki nie używasz przybliżenia.


Upoluj gromowołu

Czas na pierwsze polowanie. Otwórz główny panel i wybierz Przewodnik myśliwego. Znajdź pozycję gromowołu. Najedź na jego ikonę i wybierz przypnij [3]. Teraz korzystając ze zmysłu Na'vi możesz spróbować zlokalizować kolorową linię [4], która odzwierciedla zapach zwierzęcia. Podążaj więc jego tropem.

W Przewodniku myśliwskim możesz dodatkowo sprawdzić słabe punkty zwierzęcia oraz miejsce występowania [5]. Wskaż kursorem informacje o lokalizacji, by móc szybko przejść do mapy wskazując odpowiedni biom po wybraniu Wyświetl biom na mapie [6].

Gdy dotrzesz do grupy zwierząt, zakradnij się i wyceluj w złocisty punkt przy karku. Jest on widoczny tylko wtedy, gdy zwierzę jest oznaczone w przewodniku myśliwego. Do ataku użyj ciężkiego łuku i załaduj strzał. Jeśli uda ci się trafić za pierwszym razem, jedna strzała powali zwierzę. Im czystszy strzał, tym lepsza jakość pozyskanych surowców. Podejdź do zwierza i zbierz z niego materiały, po czym wróć do Nefiki w Domowym drzewie.


Wytwórz nowy sprzęt ze skóry gromowołu

Podejdź z Nefiką do stołu rzemieślniczego [7]. Wejdź z nim w interakcję i wybierz kategorię Naramienniki. Kliknij na Prostą bransoletę [8], którą możesz wytworzyć z pozyskanej wcześniej skóry. Jeśli masz więcej niż jedną, możesz wybrać, której chcesz użyć - im lepsza jakość, tym wyższe parametry.

Po wykonaniu tego zadania udaj się na wyższe piętro, by porozmawiać z Ka'natem. Potem wyjdź z sali i idź na najwyższy poziom kryjówki i spotkać się z Etuwą. W tym miejscu zakończysz aktualną misję.

Następnie: Avatar Frontiers of Pandora - Zaginiony łowca, jaskinia, Eetu, samolot

Spis treści: Avatar Frontiers of Pandora - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Avatar Frontiers of Pandora - Przeistoczenie, varumut, Nor

Read this next