Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Avatar Frontiers of Pandora - Burza w oddali, przewody, platforma

Zniszcz rdzeń wielkiej platformy wiertniczej.

Misję Burza w oddali w Avatar Frontiers of Pandora rozpoczniesz natychmiast po zadaniu Odkrycia.

Spotkaj się z Anqą w wyznaczonym miejscu. Potem przejdź przez jaskinię aż do jej końca.

WSKAZÓWKA 1: w tym zadaniu wrogowie pojawiają się bez końca, dlatego zrealizuj je szybko lub po cichu, dlatego ważne może być skradanie. Warto zadbać o dobry pancerz i posiłki, więc przyda się gotowanie i przygotowywanie dań, gdyż to zapewni bonusowe efekty.

WSKAZÓWKA 2: Zadanie Burza w oddali to misja główna, która jest jedną z ostatnich misji w wątku głównym gry, zatem zbliżasz się do końca opowieści. Co za tym idzie - zainwestuj w rozwój postaci, jeśli posiadasz niewykorzystane punkty umiejętności.


Na tej stronie:


Zniszcz przewody sterujące wiertnicy

Pierwszy cel - przewody sterujące - znajdują się przy dwóch żółtych, metalowych skrzyniach po bokach wiertnicy. Prowadzą do nich ciemnozielone węże. Najłatwiej dostać się tam niezauważenie wspinając się na "rampę" i zeskakując nad celem.

Po lewej stronie (od zachodu) również możesz wspiąć się na rampę, jednak teraz twój cel znajduje się niżej. Zeskocz na dolny poziom przez barierki stojąc na równi z pierwszym celem - na podłodze zobaczysz zielone przewody, podążaj za nimi.

Twój kolejny cel znajduje się nieopodal, przed wiertnicą. Jest to puszka, którą musisz zestrzelić. W tym celu musisz się z nią zrównać lub użyć ładunku wybuchowego

Potem zniszcz rdzeń. Możesz strzelać w niego tylko, gdy klapka jest otwarta. Użyj najsilniejszej broni lub eksplozji, bowiem nie wystarczy pojedynczy strzał.

Rdzeń możesz namierzyć z poziomu gruntu, gdzie wrogowie nie będą docierać


Idź do centrum sterowania platformy wiertniczej Alfa

Przejdź do budynku za platformą wiertniczą na północnym zachodzie. Zakradnij się naokoło żółtego budynku, by dostać się do terminalu bez walki (tylko dwóch patrolujących piechurów kręci się obok niego)

Komputer nie działa. Wejdź do budynku za plecami przez drzwi na końcu schodów i zhakuj skrzynkę elektryczną poniżej drzwi, drugie źródło do aktywacji znajduje się na lądowisku na wprost terminala, na końcu trasy kablowej


Aktywuj południową sondę na platformie wiertniczej alfa

Zhakuj na koniec dwa czujniki rozmieszczone na południowej i wschodniej stronie obszaru. Południowy jest niestrzeżony, wschodni - trzech piechurów i jeden pancerz

Wróć do terminalu. Przez cztery minuty musisz odpierać ataki wrogów nie dopuszczając ich do terminalu, dlatego najlepiej przed hakowaniem pozbądź się wszystkich, którzy przebywają w jego otoczeniu. Na czas walki najlepiej nada się procolaska, którą wycelujesz w nadlatujące śmigłowce.

Najlepszym miejscem do obrony - schody budynku za terminalem. W każdej chwili możesz schronić się za drzwiami budynku.

W pomieszczeniu znajdziesz również zapas amunicji do broni palnej oraz patyki do wytworzenia strzał, a także rakietnicę. Jest to ostatnie starcie w misji Burza w oddali.

Następnie: Avatar Frontiers of Pandora - Rosnące ciśnienie, sondy, Priya

Spis treści: Avatar Frontiers of Pandora - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Avatar Frontiers of Pandora - Odkrycia, jeleń, całun

Read this next