Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Avatar Frontiers of Pandora - długość gry, ile godzin trwa

Ile czasu musisz poświęcić na ukończenie gry.

W tym miejscu odpowiadamy na pytanie, ile czasu musisz przeznaczyć, by ukończyć wątek fabularny gry Avatar Frontiers of Pandora oraz jak długo zajmie ci zrealizowanie dodatkowo wszystkich aktywności pobocznych.


Na tej stronie:


Jak długa jest gra Avatar Frontiers of Pandora

Misje główne tworzą główny trzon opowieści w Avatar Frontiers of Pandora - jest ich łącznie 31. Mają różną długość - kilka z nich polega jedynie na dotarciu w określone miejsce. Aby ukończyć jedynie główny wątek fabularny potrzebować będziesz około 20 godzin.

Czas ten może ulec zmianie w zależności od umiejętności gracza i wybranego poziomu trudności. Jeśli dodatkowo zdecydujesz się na tryb eksploracji, polegające na ukryciu znaczników zadań zmuszając cię do korzystania ze wskazówek i odnajdywania miejsc i przedmiotów z zadań, czas diametralnie się wydłuży.

Jeśli więc - oprócz zadań głównych - zamierzasz poświęcić czas na zadania poboczne, to należy na te dwa cele przeznaczyć około 33 godzin (misje główne + zadania poboczne).

Jeśli natomiast chcesz odkryć każdy znacznik na mapie, odblokować wszystkie osiągnięcia i przejść wszystkie misje poboczne, czas przekroczy 60 godzin. Avatar Frontiers of Pandora czerpie garściami z innych pozycji Ubisoftu, jak Far Cry czy Assassin's Creed, w których mapa przepełniona jest sekretami, punktami zainteresowań oraz posterunkami do odbicia. Nie inaczej jest w tym przypadku.

Do głównych aktywności pobocznych zajmujących najwięcej czasu można zaliczyć: zadania związane z poszukiwaniem roślin, odbijaniem posterunków i instalacji wydobywczych, odszukiwaniem laboratoriów polowych i sadzonek tarsyu, a także mikro-zadania "Dary dla klanu", w których musisz zdobyć konkretny surowiec, nierzadko określonej jakości. Wszystkie te czynności możesz realizować po zakończeniu fabuły, bowiem gra możliwa jest dalsza kontynuacja gry na tym samym zapisie po obejrzeniu zakończenia.


Ile czasu należy przeznaczyć na ukończenie gry na 100%

Podsumuwując powyższe wiadomości, musisz przeznaczyć:

  • przynajmniej 18 godzin na ukończenie wątku głównego,
  • kolejne 15 godzin na zadania poboczne,
  • i łącznie ponad 60 godzin, jeśli zamierzasz ukończyć wszystkie zadania i aktywności w grze (misje główne, zadania poboczne, aktywności dodatkowe, znajdźki, trofea i osiągnięcia).

Spis treści: Avatar Frontiers of Pandora - Poradnik, Solucja

Read this next