Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Avatar Frontiers of Pandora - koło wyboru, siła bojowa, modyfikacja ekwipunku

Czym jest i jak zwiększyć wskaźnik siły bojowej i jak odblokować dodatkowe pole na broń w kole wyboru.

W tym miejscu dowiesz się, czym jest w Avatar Frontiers of Pandora siła bojowa i jak ją zwiększać modyfikując elementy wyposażenia. Przeczytasz także o dostosowywaniu koła szybkiego wyboru i dowiesz się, jak odblokować czwarte pole uzbrojenia.


Na tej stronie:


Siła bojowa, modyfikacje ekwipunku

Aby zmienić noszone przedmioty, otwórz menu i wybierz zakładkę Postać [1]. Wybierz dowolne pole, by ujrzeć przedmioty, jakie możesz wyekwipować. Wybierz noszoną część ekwipunku, by przejść do szczegółów. Tu możesz zmienić jej wygląd [2] oraz zainstalować modyfikacje [3] - te znajdziesz w świecie lub nabędziesz u handlarzy. Dodatki możesz swobodnie zamieniać między sobą w dowolnym momencie nie ryzykując ich zniszczeniem bądź utratą.

Zwróć uwagę na poziom ekwipunku [4], który zmienia się wraz ze zmianą noszonych przedmiotów i zamontowanego wyposażenia. Jest to orientacyjna liczba (tzw. Siła bojowa), wyznaczana jest na podstawie twojej siły ognia, odporności i innych bonusów, ale i posiadanych umiejętności.

Wykorzystaj ten wskaźnik by dowiedzieć się, czy poradzisz sobie z wyzwaniem - przy zadaniach w dzienniku również ujrzysz sugerowany poziom Siły bojowej do wykonania tej misji.


Koło wyboru, odblokowanie czwartego pola

Bronie możesz zmieniać za pomocą klawiszy numerycznych na PC lub strzałek (d-pad) na padzie. Większe możliwości daje jednak koło wyboru (XSX - LB, PS5 - L1, PC - Q). Z tego miejsca nie tylko zmienisz uzbrojenie, także wytworzysz amunicję [5], zmienisz typ amunicji [6] lub spożyjesz posiłek [7] odnawiający energię.

Jeśli chcesz zmienić bronie widoczne na kole wyboru, z poziomu ekwipunku oznacz wybraną broń, a następnie aktywuj akcję Wyposaż [8]. Ujrzysz koło z czterema polami, gdzie możesz przypisać i nadpisać szybki dostęp do wybranego uzbrojenia.

Aby odblokować czwarte pole na broń, domyślnie niedostępne, musisz nabyć umiejętność Staranne przygotowanie z drzewka Wojownik.

Następnie: Avatar Frontiers of Pandora - leczenie, więcej zdrowia, Dapofet

Spis treści: Avatar Frontiers of Pandora - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Avatar: Frontiers of Pandora

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.
Komentarze