Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Avatar Frontiers of Pandora - Rosnące ciśnienie, sondy, Priya

Sabotuj placówki ZPZ i uratuj Priyę.

Rosnące ciśnienie to kolejne zadanie w Avatar Frontiers of Pandora. Po zniszczeniu platformy wiertniczej w misji Burza w oddali pomów z Priyą na temat dalszych kroków przeciwko ZPZ.


Na tej stronie:


Poszukaj danych personelu w obozie ZPZ, Wyłącz platformę wiertniczą Delta

Po rozmowie z Priyą zhakuj terminale w opuszczonej bazie ZPZ. Do komputera po lewej stronie dostaniesz się przez kratkę wentylacyjną z tyłu budynku.

Potem udaj się na wschód do platformy wydobycia delta. Opcjonalnie ochroń czworonożne, dzikie thanatory, które atakowane są przez ZPZ, a które jednocześnie pomogą ci w tej krótkiej walce. By dezaktywować placówkę musisz jedynie sabotować wieżę poprzez wyrwanie kabli ze skrzynki i zniszczyć wentylator, gdy jego przegrody są rozsunięte


Udaj się do sondy Charlie

Kolejny cel znajduje się w lesie Kinglor. Udaj się tam i znajdź cztery sondy - ujrzysz je zmysłem Na'vi, gdy zbliżysz się wystarczająco blisko. Trzy z nich znajdują się w grotach po zewnętrznej stronie zaś czwarty - pod korzeniem drzewa

W tym miejscu znajdziesz wielu w pełni opancerzonych wrogów, dlatego podejście ostrożne jest wskazane. Wejdź na gałęzie drzewa pośrodku i wyeliminuj stąd łatwe cele - piechotę i egzoszkielety. Stąd - po zbadaniu ruchu wroga - wejdź w interakcję z czujkami i wróć po linach na gałęzie lub używając pobliskich półek skalnych. Zaplanuj drogę ucieczki nim zeskoczysz w dół.

Dodatkowo możesz wykorzystać granaty zapachowe (syrenie strąki) do procolaski, by odciągnąć na ponad 20 sekund uwagę wrogów, którzy mogliby ci przeszkodzić w realizacji zadania.


Zniszcz wysuniętą bazę Delta w Kolebce Stopni w Wyżynie

W tym krótki etapie musisz zniszczyć generatory i beczki z paliwem. Zacznij od tych, które stoją przy dwóch helikopterach. Podejmij otwartą walkę lub zwabiaj wrogów w pobliże celów zadania, by wysadzić ich razem ze zbiornikami. Aby zniszczyć generatory, strzelaj w wiatraki, gdy zapadki są uchylone.


Uratuj Priyę

Dotrzyj w pobliże wrogiej bazy, gdzie usłyszysz komunikat od Priy, że poszukują ich żołnierze. Wcześniej jednak warto zatrzymać się nad rzeką i pozbierać owoców Dapofet. Zobaczysz niewielką grupę patrolu, z czego większość z nich to piechota i tylko dwa pancerze wspomagane. Priya kryje się w jaskini, do której wejście znajduje się na lewo od malowidła na skale

Musisz oczyścić teren. Najpierw zajmij się piechotą atakując strzałami z wysoka, na roboty możesz wykorzystać strzały lub naboje elektryczne i zajść je od tyłu, by zniszczyć ich ogniwa. Jest to ostatnia robota w misji Rosnące ciśnienie.

Następnie: Avatar Frontiers of Pandora - Ukryta słabość, sterownia, hakerzy

Spis treści: Avatar Frontiers of Pandora - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Avatar Frontiers of Pandora - Burza w oddali, przewody, platforma

Read this next