Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Avatar Frontiers of Pandora - Odkrycia, jeleń, całun

Upoluj jelenia i poznaj historię upadku klanu Sarentu.

Zadanie Odkrycia jest kolejną misją w w Avatar Frontiers of Pandora. Rozpocznie się po misji We mgle. Zleci ci Anufi w Domu klanu Kame'tire, zaraz po pierwszej rozmowie kończącej zadanie. Twoim celem będzie wyruszyć na polowanie.

W tym zadaniu nie będziesz prowadzony za rączkę. Otwórz Przewodnik myśliwski i znajdź wpis o Jeleniu zwiewnym. Przypnij go do poszukiwanych obiektów (będzie widoczny jako złoty, gdy użyjesz zmysłu Na'vi). Najeżdżając kursorem na opis możesz wskazać na mapie biom, w którym występują - Las Białego Mchu w Chmurnym Lesie.

Miejsce polowania to cały duży (biały - w podglądzie biomów) obszar wokół Domu klanu Kame'tire. Twoim celem jest upolowanie mięsa znakomitej (czyli na drugim z trzech poziomów) jakości. By zwiększyć swoje szanse na jakościową zdobycz, celu w słaby punkt i wybieraj dorosłe osobniki. Ponadto umiejętności drzewka Łowca oraz posiłki mogą zwiększyć szansę na jakościowe składniki.

W Chmurnym lesie występuje zjawisko, w którym owady po chwili dobiegają się do mięsa zwierzęcia tworząc całun. Staraj się więc polować z bliska i jak najszybciej dobiegnij do truchła. Gdy uda ci się zdobyć dobre mięso, spotkaj się z Anufi w kryjówce Ruchu Oporu. Gdy zaczniesz oglądać wizję Almy, stojąc przy ognisku, po prostu idź przed siebie w mrok.

W ten sposób zakończy się zadanie Odkrycia i rozpocznie się kolejna misja główna.

Następnie: Avatar Frontiers of Pandora - Burza w oddali, przewody, platforma

Spis treści: Avatar Frontiers of Pandora - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Avatar Frontiers of Pandora - We mgle, TAP1, izolatorium, rada

Read this next