Skip to main content

Avatar: Frontiers of Pandora dostanie pierwsze fabularne DLC jeszcze w lipcu

To z przepustki sezonowej.

Ubisoft potwierdził, że fabularne rozszerzenie The Sky Breaker dla Avatar: Frontiers of Pandora ukaże się w przyszłym miesiącu, 16 lipca.

Mowa o dodatku, który dostępny będzie bez dodatkowych opłat dla osób, które kupiły produkcję co najmniej w droższym wydaniu Gold Edition.

Na horyzoncie majaczy tajemniczy cień, zagrażający znajdującym się poniżej klanom Na’vi, które obchodzą właśnie swój wielki festiwal gier” - czytamy w opisie. „Zmierz się z RDA i chroń jedność klanów w pierwszym Zestawie Fabularnym, dostępnym od 16 lipca”.

Zobacz na YouTube

Już przed premierą gry Ubisoft ogłaszał, że planach są dwa takie „story packi”, zebrane w przepustkę sezonową, którą dodawano właśnie do droższych edycji Gold (obecnie za 439,90 zł) oraz Ultimate (obecnie za 329,94 zł, ponieważ trwa przecena ze standardowego 539,90 zł).

Sama przepustka sezonowa - kupowana osobno - kosztuje 159,90 zł. Drugie z planowanych DLC zatytułowano Secrets of the Spires i w przypadku tego rozszerzenia nie znamy jeszcze żadnych konkretów na temat fabuły. Premiera jesienią obecnego roku.

Avatar: Frontiers of Pandora ukazało się w grudniu ubiegłego roku, z akcją umieszczoną po wydarzeniach z pierwszego filmu. Akcja toczy się oczywiście na planecie Pandora, gdzie zmagamy się z siłami korporacji RDA.

Zobacz także