Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Oxenefordscire (Anglia)

Miejsca ukrycia przeklętych symboli, jak zniszczyć.

Na tej stronie poradnika do Assassin's Creed Valhalla znajdziesz lokalizację wszystkich przeklętych symboli, na które trafisz w angielskim regionie Oxenefordscire. W tekście podpowiadamy jak dostać się do wszystkich 3 dostępnych w tym miejscu symboli by je zniszczyć.


Przeklęty symbol #1

Pierwszy z trzech symboli w Oxenefordscire znajdziesz w północno-wschodnim (1) rogu regionu, na północ od osady Linforda. Ten przeklęty symbol znajduje się w jaskini - wejście (2) ustawione jest od strony wschodniej, wewnątrz małego obozu.

Po wejściu do jaskini odwróć się w prawo - pod ścianą leżeć będą dzbany z olejem (3), które musisz wykorzystać, by dostać się do symbolu. Podnieś jeden, a następnie przejdź przez tunel po lewej stronie. Nie przejmuj się trucizną - utracone zdrowie możesz przywrócić za pomocą prowiantu.

Na końcu trasy natrafisz na ścianę do zniszczenia (4). Rzuć w nią dzbanem bądź ustaw go pod przeszkodą, oddal się i strzel w niego z łuku. Gdy przejście się odblokuje, strzel z łuku w znajdujący się wewnątrz przeklęty symbol by go zniszczyć.


Przeklęty symbol #2

Kolejny przeklęty symbol ukryty jest w południowo-zachodniej (5) części regionu Oxenefordscire, na północny-wschód od osady Oxenforda. W oznaczonym na mapie miejscu znajdziesz zejście do podziemi (6). Blokującą drogę truciznę możesz podpalić za pomocą ognistych strzał bądź pochodni.

Zejdź na dół po schodach i dojdź do końca korytarza. By kontynuować zniszcz drewnianą kładkę (7) na podłodze. Następnie zeskocz na dół i obróć kamerę w prawo - przed tobą będzie symbol do zniszczenia.


Przeklęty symbol #3

Trzeci i zarazem ostatni przeklęty symbol w tej części mapy znajdziesz w centrum Oxenefordscire (8), niedaleko Opactwa Saint Albanes. Drogę do niego blokuje jednak ściana do zniszczenia (9).

W celu zdobycia dzbana z olejem musisz udać się na sąsiednią wyspę. Wbiegnij na górę po schodach zlokalizowanych na lewo od ściany do zniszczenia i wdrap się na słup (10), a następnie zjedź po lince na dół. Dzbany z olejem (11) znajdziesz tuż obok miejsca, w którym wylądowałeś.

Podnieś jeden i skieruj się do liny wystającej nad wodą (12). Przebiegnij po niej na drugą stronę, a następnie odbij w lewo i przejdź po linie nad wodą, by dotrzeć na dach zatopionego budynku.

Przebiegnij na zachodni koniec dachu i zeskocz na słupek (13) wystający ponad wodę. Przejdź po kolejnej częściowo zanurzonej w wodzie linie, następnie przeskocz na kawałek dryfującego drzewa i finalnie na wyspę, na której jest przeklęty symbol. Rzuć dzbanem z olejem w ścianę do zniszczenia i wejdź do środka, by zniszczyć symbol.


Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze