Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - Nawlec Igłę: stragan i kanały

Gdzie jest Igła.

Po misji Podpalanie Żagwi pora poszukać tajemniczego (lub tajemniczej) Igły. Musisz udać się do magazynu celnego przy porcie. Jest oznaczony na mapie.

Gdy podejdziesz do budynku, nie atakuj strażnika na zewnątrz. Wystarczy wejść na dach - skąd łatwo wejść do środka, skacząc na wroga na piętrze. Następnie pokonaj resztę wrogów w środku i zbadaj zaznaczone na niebiesko wskazówki (1). Podświetlasz je oczywiście zmysłem Odyna.

W pomieszczeniu znajdziesz zgromadzone skarby, a na stole list (2). Gdy go przeczytasz, zadanie się zaktualizuje. Musisz ruszać na miejskie targowisko.

Na targu znajdź stragan oznaczony czerwonymi wstęgami (3). Jest tylko jeden, więc po prostu użyj zmysłu Odyna i idź w stronę niebieskich znaków. W lokalu porozmawiaj z właścicielem - nie zdradzi ci nic, ale później możesz porozmawiać z dzieckiem, które cię zaczepi. Dowiesz się o tajnym przejściu do kanałów.

By wejść do kanałów, musisz znaleźć posąg niedaleko muru. Wejście jest w domu obok posągu. Musisz tylko otworzyć drzwi (4), a te są zamknięte na klucz. Klucz ma losowy wróg w okolicy, więc nie wskażemy go. Użyj zmysłu, by dostrzec klucz i go ukraść.

Gdy wejdziesz do kanałów musisz po prostu podążać korytarzem do końca i przepłynąć kawałek pod wodą. Dotrzesz do większej sali - tam musisz znów zdobyć klucz (5) od strażnika przy drzwiach. Gdy będziesz miał klucz, otwórz drzwi i zacznie się scenka z Igłą. Po niej musisz pokonać paru wrogów, a po starciu ewakuuj się, podążając w stronę ikony misji.

Musisz jeszcze raz wrócić na targowisko - trzymaj się dachów. Gdy się zbliżysz, zacznie się scenka, po której musisz zabić Igłę (6). Najłatwiej zrobić to właśnie z dachu.

Misja zakończy się, gdy zabijesz cel.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Skarbnik w opałach: uczta, kto jest skarbnikiem

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Podpalanie Żagwi: gdzie jest Żagiew

O autorze
Komentarze