Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - ładunek: Eurviscire (Anglia)

Skrzynie z materiałami w angielskim regionie Eurviscire.

Eurviscire to kolejny region w Assassin's Creed Valhalla, w którym zdobędziesz skrzynie z materiałami potrzebnymi do rozbudowy twojej osady. W tej części angielskiego kontynentu zdobędziesz łącznie sześć tego typu ładunków, podzielonych pomiędzy dwa najazdy.


Ładunek #1

Pierwszy ładunek - a także dwa kolejne - znajdziesz podczas najazdu na Fiscartun (1), klasztoru położonego w południowej części regionu Eurviscire. Gdy dotrzesz do głównej ulicy, poszukaj budynku (2), przy którym stoją dwa czerwone wazony. Wewnątrz czeka na ciebie pierwszy sarkofag z ładunkiem.


Ładunek #2

Wybiegnij z budynku, w którym był ładunek #1 i skieruj się w górę schodów. Stąd udaj się do kościoła (3) zlokalizowanego na południowy zachód. Wyważ drzwi, wbiegnij do środka i odbij w prawo - na końcu korytarza czeka skrzynia z ładunkiem (4).


Ładunek #3

Wyjdź z kościoła i wedrzyj się do budynku na wprost (5). Ponownie wyważ drzwi, przebiegnij przez pomieszczenie i zbierz materiały z sarkofagu (6).


Ładunek #4

Czwarty ładunek - a także piąty i szósty - ukryty jest w Konwencie Flaneburg (7), który znajdziesz we wschodniej części regionu. Po wylądowaniu na plaży, skieruj się schodami na górę, by dotrzeć do głównej ulicy. Stąd odbij w kierunku południowo-zachodnim, gdzie znajdziesz niewielką chatkę, a wewnątrz niej sarkofag (8).


Ładunek #5

Wybiegnij z budynku, w którym był ładunek #4 i skieruj się wzdłuż ulicy, na coraz wyższe tereny klasztoru. Po chwili dotrzesz do podcieni (9). Przebiegnij pod nimi, a następnie wybij okno (10) kościoła. Przez nie dostaniesz się do środka i splądrujesz kolejną skrzynię.


Ładunek #6

Opuść kościół i idź na wschód, w górę schodów (11). Czeka cię tutaj walka ze sporą grupą silnych wrogów - możesz wykorzystać liczne skarpy i strącić ich w przepaść, by się ich natychmiast pozbyć.

Biegnij do góry, aż trafisz na drzwi do wyważenia. Przebij się przez nie i wtargnij do wnętrza budynku. Rozpraw się z grupą wrogów, a następnie przejdź do wschodniego końca budowli, gdzie znajdziesz ostatni sarkofag z ładunkiem (12).

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ładunki z surowcami

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze