Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla - kopiec: Glowecestrescire (Anglia)

Zagadki z kopcami w Glowecestrescire, Maen Ceti i Cleeve Hill.

Angielski region Glowecestrescire w Assassin's Creed Valhalla jest jednym z mniejszych w grze, jednak wyróżnia się na tle pozostałych pod względem ilości kopców. W innych częściach świata trafisz na pojedyncze aktywności z tej grupy, tutaj są z kolei dwie - na górze Maen Ceti i Cleeve Hill.


Kopiec #1 - Maen Ceti

Pierwszy z dwóch kopców znajduje się w północno-zachodniej części regionu (1), w lokacji oznaczonej jako Maen Ceti. Miejsce rozpoczęcia tej aktywności (2) położone jest na zboczu góry.

Jak w przypadku każdego kopca, musisz ułożyć na tyle wysoką konstrukcję, by przeniknęła ona przez niebieskie pole. Przykładowe rozwiązanie znajdziesz na poniższym obrazku. Gdy uda ci się stworzyć odpowiednią wieżę z kamieni, wciśnij wskazany na ekranie przycisk, by zakończyć aktywność.

Przykładowa wieża do ułożenia na Maen Ceti

Kopiec #2 - Cleeve Hill

Drugi i ostatni kopiec w tej lokacji czeka na ciebie w południowej części Glowecestrescire (3), w Cleeve Hill. Tak jak w przypadku poprzedniego, wejdź na zboczę góry i aktywuj ten kopiec (4).

Zasada jest ta sama co wcześniej - ułóż wieżę, która przeniknie przez niebieskie pole. Przykładową konstrukcję zobaczysz na poniższym obrazku.

Taka konstrukcja pozwoli ci ukończyć kopiec na Cleeve Hill

Gdy już uda ci się stworzyć stabilną wieżę z kamieni, przytrzymaj wskazany przycisk na ekranie, by zakończyć tę aktywność w regionie Glowecestrescire.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kopce

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze