Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Syndicate z premierowym trailerem na PC

Dziś debiut.

Assassin's Creed Syndicate debiutuje dzisiaj w wersji PC, co Ubisoft postanowił uczcić nowym zwiastunem produkcji.

Jacob i jego linka z hakiem

Materiał wideo - w obliczu wcześniejszych dziesiątek trailerów - nie oferuje zbyt wielu nowości, koncentrując się na zachodnich recenzjach i kilku dynamicznych scenach akcji.

Prace nad wersją PC wspierała Nvidia, co przekłada się na wybór kilku opcji graficznych, takich jak wygładzania krawędzi TXAA, cieniowanie powierzchniowe HBAO+ oraz płynne przejścia cieni w ramach PCSS.

Wymagania sprzętowe sprawdzić można w naszej wcześniejszej wiadomości.

Akcja toczy się w podzielonym na siedem dzielnic Londynie, w 1868 roku. Tematem przewodnim jest walka z kapitalizmem i opresją. Do pomocy posłużą gangi uliczników, a slumsy biedoty staną się twierdzą asasynów. Dwójka bohaterów to zawadiaka Jacob Frye i jego rozsądna siostra - Evie.

„Nowości w Syndicate są znacznie wyraźniejsze, a rozgrywka zmodyfikowana na tyle, że tytuł pozytywnie zaskakuje. Nie jest to gra bez błędów, ale to zdecydowanie Assassin's Creed, z którym warto się zapoznać” - napisał Łukasz w recenzji wersji PlayStation 4.

Nudzisz się? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze