Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed: Syndicate pozwoli wcielić się w kobietę - raport

Bez trybu sieciowego.

Na oficjalną zapowiedź nowej odsłony Assassin's Creed musimy poczekać do godziny 18, ale w sieci pojawiły się kolejne szczegóły na temat gry - zagramy podobno także jako kobieta.

Jak informuje serwis Kotaku, AC: Syndicate zaoferuje dwie postacie główne: ujawnionego już Jacoba oraz jego siostrę Evie, na obrazku poniżej.

Evie z Assassin's Creed: Syndicate. Zdjęcie: Kotaku.

Jedno ze źródeł Kotaku zapewnia, że w grze nie będzie trybu wieloosobowego w żadnej formie, a około 75 procent misji przejdziemy właśnie jako Jacob. Resztę zadań ukończymy jako Evie, a na kobietę przełączymy się swobodnie podczas eksploracji miasta.

W ubiegłym roku Ubisoft zapewniał, że brak postaci kobiecej w Unity to problem technicznych, polegający na konieczności przygotowania nowych animacji, głosów i innych elementów.

Należy dodać, że na potwierdzenie doniesień na temat Assassin's Creed: Syndicate musimy poczekać do dzisiejszej prezentacji, zaplanowanej na godzinę 18. Nawet sam podtytuł - Syndicate - nie jest jeszcze oficjalny.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze