Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

We wtorek oficjalna prezentacja nowego Assassin's Creed

Victory?

Ubisoft ujawnił, że w najbliższy wtorek - 12 maja - oficjalnie zapowie nową odsłonę serii Assassin's Creed, podczas prezentacji na żywo. Pokaz rozpocznie się o godzinie 18.

Informację podano za pośrednictwem przygotowanej strony internetowej. Obecnie znaleźć można na niej ręce - zapewne głównego bohatera - z charakterystycznym ukrytym ostrzem i mała armatką na przedramieniu.

Oficjalnie o produkcji nie wiemy jeszcze nic, ale wielce prawdopodobne jest, że mamy do czynienia z Assassin's Creed: Victory, ujawnionym już w grudniu ubiegłego roku.

Według niepotwierdzonych jeszcze doniesień, za główne prace odpowiada studio Ubisoft Quebec, a nie jak dotychczas - Montreal. Gra przeniesie akcję do Londynu w epoce wiktoriańskiej i ukaże się jesienią.

Platformy docelowe to podobno PC, PlayStation 4 i Xbox One. Jedną z głównych innowacji ma być możliwość korzystania z linki z hakiem, zwiększająca opcje poruszania się po świecie.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze