Forza Horizon 5 krytykowana przez weterana serii

Jako problemy wymienia m.in. zawodny tryb sieciowy i napływ oszustów. 

Popularny streamer oraz profesjonalny gracz serii Forza podzielił się w mediach społecznościowych swoją krytyką dotyczącą Forza Horizon 5. Według niego, gra ma sporo problemów w wielu aspektach.

Znany miłośnikom gier samochodowych Don Joewon Song - bo o nim właśnie mowa - zwrócił uwagę na oszustów w trybach Eliminator oraz Horizon Open, niedziałający tryb Konwoju (drużyny graczy), niedopracowane wyzwania czy moduł EventLab „zasypany śmieciami” do łatwego generowania pieniędzy i doświadczenia.

Z drugiej strony, pochwalił konstrukcję świata i nowe mechaniki, jednocześnie wyrażając nadzieję, że uporczywe niedociągnięcia zostaną wkrótce wyeliminowane.

Post streamera udostępniono w dziale Reddita poświęconemu serii Forza Horizon, gdzie swoje opinie dołożyli inni gracze, również niezadowoleni z obecnego stanu gry.

Niektórzy - jak użytkownik o pseudonimie Blobmista4 - wskazywali, że gra w ogóle się nie uruchamia przy używaniu niektórych kontrolerów z powodu niekompatybilności sterowników. Wielu przyznało, że grają jedynie w tryb Horizon Solo z powodu niewielkiej liczby graczy online: „Tryb online powinien się nazywać Miasto Duchów” - komentuje użytkownik Galaxie5002012.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Maciej Żbik

Maciej Żbik

News Writer

Maciek interesuje się technologią od momentu, kiedy zepsuł swój pierwszy komputer. Szczególnie pasjonuje go elektronika z lat 90. i 80. Miłośnik anime oraz majsterkowicz-samouk.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami