Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wściekle różowy Xbox Series S Barbie to najnowsza edycja konsoli Microsoftu

Life in plastic, it’s fantastic.

W ramach promocji filmu „Barbie”, Microsoft stworzył unikalne, intensywnie różowe wydanie konsoli Xbox Series S, w zestawie ze specjalnym „stojakiem” imitującym klasyczny domek dla lalek firmy Mattel. Wraz z kilkoma innymi gadżetami, wyjątkowa konsola będzie możliwa do wygrania w konkursie.

Jak możemy się dowiedzieć z oficjalnej zapowiedzi, konsola będzie możliwa do wygrania 10 lipca na oficjalnym profilu Xboxa w serwisie Twitter oraz w programie Microsoft Rewards. Wiadomość nie precyzuje, ile egzemplarzy niestandardowego wydania zostało stworzonych. Razem z konsolą do wygrania będą także specjalne „nakładki” na kontroler Xbox, inspirowane strojami noszonymi przez postacie w filmie.

Osoby, którym nie uda się wygrać konsoli lub nakładek na kontroler mogą spróbować swoich sił w innym konkursie, podczas którego nagrodami będą unikalne lalki Barbie, ubrane w stroje inspirowane faktycznymi ubraniami dla fanów, dostępnymi w sklepach Xboxa oraz Forza Motorsport. Ponadto na 14 lipca zaplanowano specjalną transmisję, podczas której dziewczęta będą mogły dowiedzieć się więcej o perspektywach karier dla kobiet w branży gier.

Na koniec potwierdzono także krążące od dłuższego czasu plotki, że do Forza Horizon 5 trafią dwa pojazdy inspirowane filmem „Barbie”. Pierwszy z nich to klasyczny, różowy kabriolet Chevrolet Corvette C1, który na przestrzeni lat wielokrotnie był dodawany był do zestawów zabawek jako „oficjalne” auto głównej bohaterki. Drugie auto to nowoczesny, elektryczny GMC Hummer EV Pickup, mający reprezentować towarzysza Barbie, Kena.

Oba auta są już dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy gry. Wystarczy jedynie zalogować się do Forza Horizon 5 i odebrać podarunek z menu wiadomości wewnątrz gry. Przypomnijmy, że film „Barbie” trafi do polskich kin 21 lipca. W główne role wcielają się Margot Robbie („Legion Samobójców”) oraz Ryan Gosling („Blade Runner 2049”). Historia opowiada oczywiście o Barbie, którą dopada... kryzys egzystencjalny. Postanawia opuścić idealny Barbieland i udać się do prawdziwego świata.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Forza Horizon 5

Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze