Bug w Battlefield 2042 pozwala "wyłączyć" granaty dymne

Kolejny błąd do kolekcji.

  • Gracze odkryli kolejny poważny błąd w Battlefield 2042
  • Dym z granatów znika, jeśli przejdziemy do menu
  • Wystarczy włączyć zakładkę z Kolekcją

Najnowszy błąd znaleziony przez graczy w Battlefield 2042 pozwala „wyłączyć” granaty dymne, by te nie zasłaniały widoku. Jak się okazuje, wystarczy przejść do menu.

Jak ujawnił użytkownik o pseudonimie „Jagsfootball51” w serwisie Reddit, włączenie menu i sprawdzenie zakładki z Kolekcją - nawet na krótką chwilę - sprawia, że po powrocie do rozgrywki dymu nie ma już na ekranie.

„Kocham to forum, codziennie widzę nowe zepsute rzeczy. Prawie jak podczas testów alpha/beta!” - cieszy się jeden z użytkowników.

Zobacz: Battlefield 2042 - poradnik i najlepsze porady

Inną interesującą kwestią jest miejsce, w którym znajduje się gracz. Strzelanie spod rur wentylacyjnych na mapie Kalejdoskop sprawia, że boty nie widzą gracza, więc nie mogą odpowiedzieć ogniem. Dlatego też miejscówka wyrosła na nowe miejsce do „nabijania” punktów doświadczenia.

„Szkoda, że to miejsce istnieje, bo teraz będę poszkodowany, ponieważ nie chce mi się przez godzinę siedzieć w jednym miejscu i masakrować boty” - narzeka niejaki „RandomGuy32124”.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami