eFootball PES 2022 z DLC za 170 zł - paczki użyjemy dwa miesiące po premierze

Zestaw bonusów.

eFootball 2022, czyli następca PES, będzie dostępne za darmo, ale Konami zaoferuje płatne bonusy. Do sprzedaży trafiła już paczka, z której jednak gracze nie skorzystają przez dwa miesiące od premiery gry.

Premium Player Pack na konsolach kosztuje 170 zł, a na PC wyceniany jest na 143 zł. W skład zestawu wchodzą 2800 monet na zakupy w produkcji i sześć wyjątkowych ofert, które posłużą do rekrutacji zawodników (dwie więcej otrzymają osoby nabywające pakiet w przedsprzedaży).

Konami zastrzega jednak, że z płatnych bonusów użytkownicy skorzystają dopiero w połowie listopada, czyli niespełna dwa miesiące po premierze eFootball 2022, które zadebiutuje na rynku 30 września.

Głównym powodem jest fakt, że dopiero wówczas darmowa produkcja otrzyma aktualizację, wprowadzającą do produkcji wirtualną walutę oraz system rekrutacji piłkarzy za pomocą wyjątkowych ofert w ramach modułu Creative Teams.

Nadmienić należy, że nabywcy Premium Player Pack na wykorzystanie bonusów mają czas do końca kwietnia 2022 roku. Sam zestaw można kupować wielokrotnie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami