Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pełna wersja eFootball 2022 w akcji - długi gameplay z aktualizacji 1.0.0

Kilkadziesiąt minut z meczami.

Pełna wersja kontrowersyjnego eFootball 2022 ukaże się dopiero za kilka dni, ale pojawił się już długi gameplay z gry.

Trwające niespełna półtorej godziny wideo opublikowała redakcja VGC, która miała okazję przetestować produkcję z zainstalowaną aktualizację 1.0.0. Nagranie to nie poddawany jakimkolwiek modyfikacjom zapis kilku rozegranych spotkań.

Nadchodzący patch wprowadzi do eFootball 2022 szereg zmian. Twórcy przekonują, że poprawili sterowanie w obronie oraz drybling. Wprowadzono również modyfikacje związane z podaniami i strzałami na bramkę.

Duża nowością będzie Dream Team - przypominający Ultimate Team z serii FIFA tryb, w którym gracze zbudują własny zespół. Utworzoną drużyną użytkownicy zmierzą się z innymi uczestnikami zabawy.

Aktualizacja eFootball 2022 o numerze 1.0.0. ukaże się 14 kwietnia. Przypomnijmy, że gra dostępna jest za darmo, ale wczesna wersja pozycji spotkała się z falą krytyki - fani zwracali uwagę na liczne błędy i usterki, za które Konami wielokrotnie przepraszało.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze