Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konami przeprasza za eFootball 2022, obiecuje poprawki

Nadchodzą aktualizacje.

Konami przeprosiło za liczne problemy trapiące eFootball 2022. Twórcy obiecują poprawki, podczas gdy wydana wczoraj produkcja pozostaje najniżej ocenianą grą dostępną na Steamie.

„Otrzymaliśmy mnóstwo opinii i próśb w związku z balansem rozgrywki, w tym na temat prędkości podań i działania defensywy” - napisano w oficjalnym komunikacie na Twitterze.

„Pragniemy także potwierdzić, że zdajemy sobie sprawę z raportów na temat kłopotów z przerywnikami, wyglądem twarzy, poruszaniem się zawodników i zachowaniem przy piłce” - czytamy dalej.

To zdanie dotyczy zapewne szeroko komentowanego wyglądu zawodników. Niektóre twarze - jak modele Cristiano Ronaldo czy Leo Messiego - są obecnie obiektem licznych żartów i memów.

„Przepraszamy za problemy i chcemy zapewnić, że wszystkie zastrzeżenia bierzemy pod uwagę i staramy się poprawić sytuację” - dodaje Konami.

„Produkcja będzie ciągle aktualizowana, jakość ulegnie poprawie, wprowadzone zostaną nowe treści. W przyszłym tygodniu zaczynamy prace nad październikową łatką, nadal zbierając także opinie”.

Japoński wydawca jeszcze przed debiutem ostrzegał, że premierową wersję eFootball 2022 należy traktować bardziej jako demo niż pełnoprawną produkcję. Pomimo tego niewielu graczy spodziewało się zapewne tak dużych problemów.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze