Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konami raz jeszcze przeprasza za eFootball - wkrótce pierwszy patch

Ale detali brak.

Konami poinformowało, że 28 października opublikuje pierwszą aktualizację dla eFootball.

Jak wynika z wiadomości opublikowanej na Twitterze, wydana 30 września produkcja nie była jeszcze skończona, ponieważ nadchodzący patch podniesienie wersję gry dopiero do 0.9.1.

Nie podano szczegółów, lecz twórcy chcą skupić się na „naprawianiu problemów już zgłoszonych oraz tych, o których cały czas informujecie” - czytamy w komunikacie.

Takie sformułowanie może oznaczać wszystko, a problemów w eFootball z całą pewnością nie brakuje. Wymienić można zepsuty system kolizji piłkarzy, powolne podania, czy niskiej jakości twarze.

Japoński wydawca poda więcej detali wraz ze zbliżaniem się do dnia publikacji łatki. Raz jeszcze wystosowano także przeprosiny, tym razem za „niedogodności” wywołane przez grę.

Japoński wydawca jeszcze przed debiutem ostrzegał, że premierową wersję eFootball 2022 należy traktować bardziej jako demo niż pełnoprawną produkcję. Gracze faktycznie otrzymali wyjątkowo skromne treści - wyłącznie mecze „jeden na jednego”.

Niewielu spodziewało się jednak tak ogromnej fali błędów. Dość powiedzieć, że tytuł stał się błyskawicznie najgorzej ocenianą grą na Steamie - w historii platformy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze