Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Tryb kariery w eFootball dopiero w 2023 roku - jako płatny dodatek

Popularne Master League.

Konami potwierdziło, że tryb Master League pojawi się w eFootball dopiero w przyszłym roku. Co więcej, za popularną opcję trzeba będzie dodatkowo zapłacić.

Liga powinna być dobrze znana miłośnikom Pro Evolution Soccer, jak kiedyś nazywała się seria. Gracze obejmują klub i prowadzą go przez kolejne sezony, kontrolując nie tylko zawodników na boisku, ale także transfery czy szkolenie talentów.

Wczoraj na Twitterze podano, że „Master League będzie dostępne w przyszłym roku jako dodatkowa, płatna zawartość”.

W wyjątkowo mało przejrzystej wiadomości dodano jednocześnie, że „liczba zespołów dostępny w ligach i klubów zostanie rozszerzona i rozprowadza jako płatne treści przed końcem 2022 roku”. Być może mowa o standardowym meczu, który obejmuje obecnie tylko dziewięć licencjonowanych drużyn.

W planach są też darmowe treści, jak rozbudowanie edytora oraz cross-play na PC i konsolach (zimą obecnego roku). Wcześniej - latem - zagramy w sieci własnymi klubami stworzonymi w Dream Team.

Serwery eFootball są obecnie wyłączone, przez całe cztery dni przygotowując się na premierę drugiego sezonu zawartości. Po zakończeniu prac ukaże się łatka 1.1.0, a dwa tygodnie później - właśnie Season 2.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze