Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pełna wersja eFootball 2022 opóźniona do wiosny, wycofano też pakiet bonusów

Konami przeprasza po raz czwarty.

Konami poinformowało o opóźnieniu dużej aktualizacji krytykowanego eFootball 2022. Wersja gry o numerze 1.0.0 ukaże się dopiero wiosną 2022 roku, choć początkowo miał pojawić się 11 listopada.

Wiele osób uznaje patch za finalne wydanie piłkarskiej produkcji. Najważniejszą nowością będzie Creative Team - tryb, który pozwoli zbudować własny zespół do rywalizacji z pozostałymi graczami. Założeniami wariant przypomina moduł Ultimate Team z serii FIFA.

Przedstawiciele Konami wyjaśniają, że powodem przesunięcia premiery jest chęć dopracowania projektu. Deweloperzy potrzebują więcej czasu, by móc dostarczyć grę w jakości spełniającej oczekiwania fanów.

Wraz z opóźnieniem aktualizacji 1.0.0 przełożono debiut mobilnej edycji gry, która miała ukazać się z patchem. „Serdecznie przepraszamy za niedogodności naszych użytkowników i innych zainteresowanych tytułem” - podkreślono.

To jednak nie wszystko, ponieważ jednocześnie wycofano ze sprzedaży Premium Player Pack, a dotychczasowym nabywcom oddano pieniądze. Kosztujący około 170 zł zestaw zawierał bonusy do wykorzystania w grze, w tym cyfrową walutę i oferty do rekrutacji zawodników.

Dzisiaj - zgodnie z wcześniejszymi obietnicami - opublikowano mniejszą aktualizację. Patch o numerze 0.9.1 koncentruje się jednak tylko na wyeliminowaniu kilku różnorodnych błędów i usterek.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze