Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konami po raz czwarty przeprasza za eFootball 2022 i rozdaje bonusy do PES 2021

Kolejne oświadczenie firmy.

Konami wystosowało komunikat, w którym już po raz czwarty przeprosiło za problemy z darmowym eFootball 2022. W ramach rekompensaty przygotowano bonusy do PES 2021.

Wszyscy użytkownicy starszej odsłony piłkarskiego cyklu otrzymają 2 tysiące monet do wykorzystania w trybie myClub - warunkiem jest ukończenie samouczka. Ponadto wznowiono wydarzenia w dni meczowe określonych lig i wyzwania typu VS COM oraz dodano nowych agentów specjalnych.

W związku z kłopotami eFootball 2022 rozważano zaktualizowanie licencji w PES 2021, ale z powodu „zbyt wielu problemów technicznych” zrezygnowano z pomysłu. „Serdecznie przepraszamy, że nie byliśmy w stanie spełnić waszych oczekiwań w tym aspekcie” - napisano.

Przedstawiciele Konami po raz kolejny odnieśli się też bezpośrednio do trudności dotyczących darmowej odsłony cyklu. Przypomnijmy, że to obecnie najgorzej oceniana produkcja na Steamie - gracze narzekają między innymi na szereg błędów technicznych.

„Chcielibyśmy ponownie przeprosić za problemy z eFootball 2022 i opóźnienie wersji 1.0.0” - podkreślono. „Zespół jest w pełni zaangażowany w prace nad dużą aktualizacją, by mieć pewność, że spełni standardy jakości, na co za zasługujecie. To nie oznacza, że powinniście być pozbawieni możliwości cieszenia się obecną edycją, więc będziemy nadal organizować wydarzenia w grze”.

Według wcześniejszych zapewnień Konami, finalne wydanie piłkarskiej produkcji ukaże się wiosną 2022 roku, choć dokładna data premiery nie jest znana.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze