Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Pierwszy patch do eFootball ma w końcu datę premiery

Ale Konami tonuje oczekiwania.

Konami poinformowało, że pierwsza większa aktualizacja do eFootball - jak nazywa się teraz seria PES - ukaże się w piątek, 5 listopada, na PC i konsolach.

Patch podniesie wersję gry do v0.9.1. Można więc przyznać, że nie mamy jeszcze do czynienia z pełną wersją gry, która otrzymuje zazwyczaj oznaczenie 1.0.

Japoński wydawca już teraz wydaje się ostrzegać: aktualizacja zajmuje się tylko łataniem błędów - napisano w komunikacie na Twitterze. Tych z całą pewnością nie brakuje, lecz nie należy spodziewać się nowych treści.

Pierwotnie zakładano, że łatka ukaże się 28 października, lecz terminu nie udało się dotrzymać, co było tylko kolejnym kłopotem z produkcją, która od dnia premiery cechuje się właśnie problemami i katastrofalną jakością.

Nadal nie podano jednak szczegółów na temat tego, co konkretnie wprowadzi i zmieni patch. Detale poznamy wraz z publikacją patcha. Bugów z całą pewnością jest sporo: zepsuty system kolizji piłkarzy, powolne podania, czy niskiej jakości twarze.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze