Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Konami trzeci raz przeprasza - łatka do eFootball 2022 opóźniona

Tajemnicza aktualizacja.

  • Konami opóźniło pierwszą większą łatkę do eFootball
  • Patch ukaże się na początku listopada
  • Zakładano debiut jeszcze w październiku

Konami raz jeszcze przeprosiło wszystkich miłośników PES - teraz pod nazwą eFootball. Japoński wydawca dwa razy przepraszał już za katastrofalnie niską jakość samej gry, a teraz ogłoszono opóźnienie pierwszej łatki.

Na początku miesiąca ogłoszono, że nadchodzący patch podniesienie wersję gry do 0.9.1. Nie podano szczegółów, lecz aktualizacja miała zadebiutować 28 października. Tego terminu nie uda się jednak dotrzymać.

Takich kompilacji nie brakuje

Mowa teraz o początku listopada. „Szczerze przepraszamy za opóźnienie i wywołane w ten sposób niedogodności. Mamy nadzieję, że dodatkowy czas pozwoli nam upewnić się, że jakość wzrośnie” - napisano w komunikacie na Twitterze.

Nadal nie podano jednak szczegółów na temat tego, co konkretnie wprowadzi i zmieni patch. Problemów z całą pewnością jest sporo: zepsuty system kolizji piłkarzy, powolne podania, czy niskiej jakości twarze.

Japoński wydawca jeszcze przed debiutem gry ostrzegał, że premierową wersję eFootball 2022 należy traktować bardziej jako demo niż pełnoprawną produkcję. To znajduje potwierdzenie właśnie w samej łatce i jej numerze - 0.9.1 to jeszcze nie pełne 1.0.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze