Twórcy Battlefield 2042 osłabiają pierwszą postać - jeszcze przed premierą

Maria już nie wskrzesi.

Twórcy Battlefield 2042 poinformowali, że wnioski wyciągnięte z testów sieciowej strzelanki przełożyły się na pierwsze zmiany w balansie nadchodzącej produkcji - osłabiono jedną z klas postaci.

„Ważnym wnioskiem było to, że pistolet S21 Syrette na wyposażeniu Falck w takim stopniu zaburzał równowagę rozgrywki, że warto było wprowadzić zmiany” - wyjaśnia Adam Freeman, odpowiedzialny za kontakty ze społecznością w studiu DICE.

Strzelający strzykawkami pistolet mógł leczyć sojuszników oraz stawiać na nogi tych pokonanych - na odległość. To okazało się być nieco zbyt potężną umiejętnością, dlatego teraz drugą funkcję wyeliminowano, zostawiając tylko leczenie.

Maria Falck to jedna ze „specjalistów” w Battlefield 2042. To postacie z unikatowymi umiejętnościami, zastępujące klasy z poprzednich odsłon.

Gdzie indziej twórcy dodali, że pracują także nad szeregiem innych modyfikacji. Zmienią między innymi znaczniki trafienia, często krytykowane w testach. Jak zapewnił przedstawiciel DICE, element powinien wyglądać inaczej już w nadchodzących testach beta.

Kiedy start otwartej bety? Tego jeszcze nie wiadomo, choć są pewne wskazówki. Pełna wersja ukaże się 22 października.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Farming Simulator 22 - poradnik i najlepsze porady

Jak zacząć, wszystko o uprawie, hodowli i sprzęcie rolniczym oraz najważniejsze wskazówki.

Przerwa techniczna w weekend

AKTUALIZACJA: Już po.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami